Home Page Image
Poslední zprávy o Yodovi >
Něco málo z prostředí, kde žijí naši psi (a občas i my). Máme rádi živou přírodu, máme ji rádi doma, takže tu najdete třeba kytky, houby nebo i ptáky.
 
 

Vítáme Vás na dogové stránce

Otvíráte stránku, kterou jsme věnovali našim největším přátelům - dogám. Tedy ne, že by ostatní psi nebyli dostatečně přátelští a někomu možná jsou i milejší, ale nám k srdci přirostl černý nos, velké pysky, hluboký hlas, laskavé srdce a věčně starostlivé čelo. Pro tyto jejich vlastnosti (a nejen pro tyto) jsme ochotni každý rok malovat (je s podivem, že na bílé zdi je plivanec černý, na černých kalhotech či saku zase bílý), ironem odstraňovat flusy ze všech skel a obrazů, častěji vytírat (to nejsou tlapky, to jsou Švehlovy pozemky), ucpávat vysavač nekonečným množstvím chlupů, přestože doga je v podstatě naháč, zasípat zahradní doly, ačkoli doga rozhodně není norník.

Odměnou nám pak jsou láskyplně olízané obličeje, uslintaná huba přátelsky odložená na rameni, na klíně sedící bodyguard, nekompromisní hlídač rodinné pohody, laskavý a radost vždy projevující vítač, zarytý bojovník proti vyšší hladině cholesterolu pomocí dlouhých vycházek, prostě kamarád.

Stránky sice budeme asi nějak doplňovat, slouží ale spíše jako pomník než jako trvalý komunikační kanál. Samozřejmě, za připomínky, poznámky či doplnění a názory jsme každému vděčni.


 
   
  ©DogaSOFT 2006